Mesaj gönder
Tel:
Dongguan Hua Yi Da Spring Machinery Co., Ltd
Dongguan Hua Yi Da Spring Machinery Co., Ltd
Bir araya getirmek bir başlangıcıdır; Birlikte kalmak ilerlemedir; birlikte çalışmak başarıdır.

Ana sayfa

Dongguan Hua Yi Da Spring Machinery Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Dongguan Hua Yi Da Spring Machinery Co., Ltd şirket Profili
Çin Dongguan Hua Yi Da Spring Machinery Co., Ltd şirket Profili
Çin Dongguan Hua Yi Da Spring Machinery Co., Ltd şirket Profili
Çin Dongguan Hua Yi Da Spring Machinery Co., Ltd şirket Profili
Çin Dongguan Hua Yi Da Spring Machinery Co., Ltd şirket Profili
1 2 3 4 5

Dongguan Hua Yi Da Spring Machinery Co., Ltd

Hua Yi Da Spring Machinery Co, Ltd, üretim üssü; Sanayi Bölgesi'nde bulunan, Dongguan Da Ling ShanYangwu, Ar-Ge merkezi; Guangming District, Shenzhen kuruldu. Çoğunlukla, evrensel bilgisayar yay makinesi, Bilgisayar Yay Sarma Makinesi, Tel Şekillendirme Makinesi, yay aksesuarları, araçlar ve çok modelli ürünlerin serisinin üretimi. Şirket, 50 takım işleme ekipmanı, yıllık üretim kapasitesi 200 üniteden fazladır.

2010 yılında Kun-chou'da tanınmış kuruluşlarla birlikte, şirket, marka adı işletmelerinin çekirdeği için öncü teknoloji oluşturmak amacıyla güçlerini birleştirdi. Ar-Ge personeli ve yabancı gelişmiş ürün tasarımının emilimi, tasarım sürecinin kusursuz olması için ürünlerin işleme sürecini destekliyor. Üretim montaj hattı çalışanları, ürün kalitesi gereksinimlerini sağlamak için yetenekli bir operasyon becerisine, titiz bir çalışma tutumuna ve yetenekli çalışma becerilerine sahiptir. Şirketin kontrol sistemi ve servo motoru Japonya, Tayvan ve olgun üretim teknolojisi ve ilgili ürünlerin tanıtımıdır. Tel besleme hassasiyeti. İstikrarlı ve doğru şekillendirme, yeni özellikler, dijital kontrol, renk Çince / İngilizce arayüzü, basit operasyon, müşteri çoğunluğu, genç cahil görünümü.

Yenilikçi araştırma ve geliştirme, müşterilerle olumlu etkileşimi sürdürmek için kaliteyi, hizmet güdüsünü geliştirmek ve müşterilerimizin kendi rekabet güçlerini geliştirmek, pazar fırsatlarını yakalamak için özel hizmet sunmak. Ürün satış hizmeti sürecinde müşteri sorunlarına cevap verebilmek için, müşterilerimize satış sonrası hizmet yelpazesi sunmak üzere, şirketin ürün satış servis departmanının hizmetine, müşteri odaklı hizmet anlayışına bağlı kalarak. Öğrenme makinesi işletim algılama ve hariç tutma yöntemi. Ekipman satın alındıktan sonra müşteriler, kullanım, bakım ve bakım yöntemlerini hızlı bir şekilde ustalaştırırlar. Bayi sakinleri sadakati satar, kullanıcı geri kalanını satın alır. Müşteri memnuniyeti kaynağımızın kaynağı her zaman hedefimizdir. Güçlü teknik gücü, gelişmiş üretim ekipmanları, modern yönetim sistemi, Hua Yi Da Bahar Machinery Co, Ltd Ve bahar sanayi ortaklarında hızlı büyüyen müşteri tabanı. Gelecekte rekabetçi bir pazarda, şirket, bahar endüstrisi müşterilerinin, özel ekipmanların tutarlı ve uygun maliyetli yay üretimi sunma amacına "kaliteyi artırma" amacına bağlı kalmaya devam edecektir.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : HYD

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

HYD bize deneyimli ve güvenilir bir tedarikçi haline getiren bahar makine endüstrisinde 15 yıldan fazla tecrübeye sahip bir üretim ve satış kombine şirketidir. HYD imalatı CNC yay makinesi, tel bükme makinesi, bahar sargı makinesi vb. Hepsi CNC ,otomatik.

Firma Servisi

Servis desteği:

--- Makinenin dayanıklı kalitesi ve en profesyonel hizmeti sağlanacaktır.

--- Üretiminiz için ücretsiz çözüm sağlanacaktır. HYD şirketindeki personel zengin experiecnce ile, en iyi çözüm her zaman sağlanacaktır.

--- Kontrol veya eğitim için HYD şirketine ziyaretiniz sıcaktır.

Satış sonrası servis:

--- HYD şirketinde ücretsiz kurulum ve eğitim hizmeti.

--- Daima müşterilere etkin çevrimiçi yanıt verin.

Teknik destek sağlayabilir misiniz?

--- HYD, ücretsiz teknik destek, makine kurulumu ve eğitimi vermektedir.

Makine ters gittiğinde nasıl destek veriyorsunuz?

--- Telefon, Skype, WhatsApp vb. Ile çevrimiçi olarak HYD uzmanıyla konuşun ve hatalı işlemler için yüksek verimli çözümler verin veya sarf parçalarını değiştirin.

--- HYD uzmanı, eğitim süresi boyunca parçaları nasıl değiştireceğinizi size öğretecektir.

Şirket takım

Yay makinesi sektöründe 10 yılı aşkın deneyime sahip kadrosu ile HYD firması.

 

Çin Dongguan Hua Yi Da Spring Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Dongguan Hua Yi Da Spring Machinery Co., Ltd şirket Profili 1

 

 

Dongguan Hua Yi Da Spring Machinery Co., Ltd
101, 4. Bina, Xingyue Yolu No.1, Dalingshan Kasabası, Dongguan, Guangdong Eyaleti, Çin
Tel:86-0769-82786825
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite cnc bahar makinesi Tedarikçi. © 2018 - 2024 cnc-springmachine.com. All Rights Reserved.